iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Çırçır mahallesi Giden Cad.No:20/22 Eyüp/İSTANBUL
tr

Neden Bizi Seçmelisiniz?
Anasayfa » Neden Bizi Seçmelisiniz?

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Müşterilerimizin En Sevdiği Elektrikçi Olmamızın 7 Nedeni

Çalışmalarımızın çoğu, tekrar eden müşterilerimizden ve onların arkadaşlarına ve ailelerine yönlendirmelerinden geliyor. Müşterilerimizle uzun vadeli ilişkiler kurarız. İşte neden:

Yüksek Müşteri Memnuniyeti

İşi ilk seferde doğru yapar, her şeyin %100 çalışıp çalışmadığını kontrol eder, evinizi veya işinizi temiz bırakırız. Müşteri İncelemelerimiz ve 2008 ve 2009 Süper Hizmet Ödüllerimiz, yüksek müşteri memnuniyetimizi kanıtlamaktadır.

Güvenilir

Dost canlısı, nazik ve güveniliriz. Birçok müşteri ev anahtarları konusunda bize güvenir, böylece biz de kendimize bir iş yapmamıza izin verebiliriz.

Deneyimli ve Bilgili

Şirket sahibimiz 1995’den beri Türkiye elektrik hizmeti vermektedir. Bu, zorlu elektrik sorunlarına yönelik sorun giderme veya üretici çözümler geliştirme konusunda bize destek sağlar.

Her İş İçin Ücretsiz Ev Güvenliği Denetimi

Kapsamlı elektrik deneyimimiz ile evinizde veya işyerinizde elektriğin güvenliğini sağlayabiliriz. Eski binalar, eski inşaat tekniklerine aşina olmayan elektrikçileri şaşırtabilir. Her türlü inşaat tekniğine olan aşinalığımız, olası elektrik tehlikeleri konusunda bize ipucu veriyor. Binanızın yaşı ne olursa olsun size güvenli elektrik tesisatı sağlıyoruz. Ayrıca her işte Ücretsiz Ev Güvenliği Denetimi sunuyoruz.

Belgeli

İstanbuldaki elektrikçiler için tüm yasal ve profesyonel gereksinimleri karşılıyoruz

Başlamadan Önce Fiyatı Onaylıyorsunuz

Sorun giderme yapıyorsak ve gereken elektrik işinin doğasını henüz bilmiyorsak, size malzemeler için bir saatlik ücret ve işaretleme oranı teklif edeceğiz. Ancak çoğu işte size tam fiyatı göstereceğiz ve işe başlamadan önce onayınızı alacağız. Ayrıca, teklif ettiğimiz fiyatın arkasındayız.

ruz.

Acil Servis

Acil bir durumda, en uygun fiyata en üst düzeyde uzmanlığa ihtiyacınız var. Dalcon Electric’in size sunduğu budur .

Uzman Elektrikçi Kadromuzla 7/24 Elektrikçi Servisimiz vardır 30 dakikada hızlı Elektrikçi servisi

TIKLA HEMEN ARA